Uçakta kimseye aldırmadan cinsel ilişkiye girdiler. Havada skandal görüntü

İngiltere merkezli British Airways’e ait uçakta yaşanan olay şaşkınlık yarattı. Uçağa binen bir çift uçak havalandıktan sonra herkesin içinde cinsel ilişkiye girdi.

Üzerine battaniye örten ve garip tavırlar sergileyen genç çiftin 15-20 dakika boyunca cinsel ilişkiye girdiği belirtildi.

Bir görgü tanığının anlattığına göre uçakta çok sayıda çocuk vardı. Görgü tanığı ifadesinde, Uçakta kardeşiyle konuşurken genç çiftin birbirleriyle garip hareketler içerisinde olduğunu fark ettiğini belirtti.

Durumun çok rahatsız edici olduğunu ifade eden görgü tanığı, “Yaklaşık 15-20 dakika boyunca buna devam ettiler” ifadelerini kullandı.

HOSTESİN KEMER UYARISI GENÇ ÇİFTİN TOPARLANMASINA YOL AÇTI

Öte yandan görgü tanığı, Uçakta çok sayıda çocuk olduğunu ve etrafta koşturduğunu, çocukların onları o halde görebileceğini belirtti. Görgü tanığı, “Hostes uçağın inişe geçtiğini söyleyerek kemerlerini takmalarını isteyince adam açık açık fermuarını çekti ve toparlandı” ifadelerini kullandı.

HAVAYOLU ŞİRKETİNDEN AÇIKLAMA

Bu konunun İngiliz medyasında yer almasının ardından British Airways sözcüsü ise haberlerle ile ilgili açıklamalarda bulundu. Gerçekleştirilen açıklamada, “Kabin ekibimize bu konuda bir uyarı gelmedi” ifadelerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir